Výsledky 2021

OŘEŠÍNSKÝ VICHR  
  Závod horských kol      19. Září 2021    
               
               
KATEGORIE:  M50 - Muži od 50  -  trasa 32 km
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Bartoš Zdeněk  1962 Brno     15
2 Pláteník Stanislav  1969   2 1:34:28 5
3 Suchánek  Josef  1971 Bpp energiy Brno 1 1:32:40 2
4 Horáb Pavel 1966 MTB Ivaň 3 1:43:23 11
5 Köhler Richard 1969 PBV MTB Team Brno 4 1:54:30 26
               
               
KATEGORIE:  M49 - Muži DO 49  -  trasa 32 km
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Bílek Jiřì  1979 Ghost Blansko 11 1:47:43 9
2 Erdziak  Maroš  1980 ENDEKA BASSTA team  2 1:24:35 31
3 Fojtik Ondrej  1977 Rojccup.cz 1 1:19:55 36
4 Fröhlich Vlastimil  1973 Open cycling academy 6 1:35:32 8
5 Kadera Pavel  1979 Aquamarine Fund 12 1:48:38 37
6 Kašpárek Jiří  1980        
7 Matuška Zdeněk  1979   3 1:25:43 4
8 Nekula Tomáš  1979   13 1:56:35 24
9 Palásek Igor  1975 Force Fojtík Wilier Team 4 1:28:54 13
10 Petr Lukáš  1980 Open Cycling Academy 7 1:35:33 6
11 Navrátil Jaromír 1975   DNF DNF 12
12 Marada Tomáš  1976   13 1:49:58 14
13 Šelle Roman 1980   5 1:33:08 18
14 Faix Ján 1981   8 1:43:03 29
15 Šebesta Jaroslav 1980   10 1:46:29 27
16 Stupka Ondřej 1979   9 1:44:09 22
               
KATEGORIE:  M39 - Muži DO 39  -  trasa 32 km
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Ježek Martin  1989   9 1:46:54 28
2 Klimeš Michal  1985 SK Meteor Brno 8 1:45:57 20
3 Kršňák Pavel  1982 Prostějov 1      
4 Michalík Marek  1982   7 1:40:27 7
5 Ryšavý David  1984 Endeka Bassta team 3 1:31:47 23
6 Tomeš Martin  1990 MTBrno 6 1:37:24 16
7 Matulka Lukáš 1992 Mondraker Team 1 1:22:30 3
8 Divácký Lukáš 1987 Okolo Mikulov 5 1:32:54 19
9 Vecheta Lukáš 1986 SK Meteor Brno 10 2:07:48 17
10 Trnka Dominik 1989 Endeka Bassta team   DNF 21
11 Cintula Lukáš 1991 Endeka Bassta team 4 1:32:04 38
11 Plundrák David  1988   2 1:24:48 39
               
KATEGORIE:   M29 - Muži DO 29  -  trasa 32 km
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Filka Martin  1992        
2              
3              
4              
               
KATEGORIE:  M18 - Muži DO 18  -  trasa 32 km
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1              
               
KATEGORIE:  M16 - Muži DO 16  -  trasa 32 km
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1              
2              
               
KATEGORIE:   Z39 - Ženy do 39  -  trasa 16 km 
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Klimešová Johana  1990 SK Meteor Brno      
2 Donné  Kristýna 1982   1 1:21:15 10
3 Podmanická Ivana 1983   2 1:38:43 1
4              
               
               
KATEGORIE:   Z40 - Ženy od 40  -  trasa 16 km 
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Krejčí Hana  1979 ENDEKA BASSTA Team      
2              
               
KATEGORIE:  BLESK - elektrokola  -  trasa 32 km
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Toman Petr 1975   DNF   25
 
OŘEŠÍNSKÝ VÁNEK  
  Závod horských kol      19. Září 2021    
               
KATEGORIE:   Z14 - DÍVKY DO 14  -  trasa 4,6 km 
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Fröhlichová Natálie  2008 Open cycling academy 1 12:38 105
2              
               
KATEGORIE:   Z12 - DÍVKY DO 12  -  trasa 3,6 km 
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Braczková Natálie  2010 TJ Sokol Ořešín 5 12:50 22
2 Fröhlichová Eliška  2009 Open cycling academy 4 12:08 46
3 Hrnčířová  Valerie  2009   3 11:38 18
4 Pozorská Ivona 2010 Drahanský sport team 1 10:08 83
5 Fritzová Tereza 2010   2 10:36 34
6 Soukupová  Dana 2010 TJ Sokol Ořešín 6 13:48 77
7 Javorníková Adéla 2009   7 14:32 14
               
KATEGORIE:   Z10 - DÍVKY DO 10  -  trasa 2,4 km 
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Formanová Tea  2012   4 10:48 73
2 Fröhlichová Lucie  2011 Open cycling academy 1 7:06 45
3 Koutná Laura  2012 Drahanský Sport team 2 8:42 35
4 Pokorná Nela 2012   6 12:05 57
5 Čudková Antonie 2012   3 9:32 48
6 Margušová Julie 2011   5 10:57 89
7              
               
KATEGORIE:   Z8 - DÍVKY DO 8  -  trasa 1,2 km 
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Eclerová  Leona  2013 Elite Sport Boskovice      
2 Hájková  Emma  2013   4 4:32 50
3 Vodicová Adéla  2014 Drahanský sport team 3 3:46 3
4 Žáčková Thea  2014 Open cycling academy 2 3:45 42
5 Mazalová Elen 2013 Drahanský sport team 1 3:35 31
6 Průchová Karolína 2013   6 7:02 33
7 Handlová Sofie 2014   5 5:32 30
               
KATEGORIE:   Z6 - DÍVKY DO 6  -  trasa 750 m
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Chlubnová Ella  2015 Moravec Team 1 2:29 58
2 Kozlová Veronika  2015   3 3:33 47
3 Lišková Tereza  2015 Moravec Team      
4 Valášková Adéla  2015   2 2:48 70
5 Flodrová Vendula 2016   5 5:20 51
6 Maradová Eliška 2015   4 3:41 61
7 Chodáková Rachel 2015   6 5:29 71
8 Matějíčková Julie 2016     DNF 82
9 Hoferková Lucie 2016   7 5:52 20
               
KATEGORIE:   M14 - KLUCI DO 14  -  trasa 6,9 km 
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Grošek  Matěj  2008 Open Cycling Academy  2 15:51 100
2 Haluška Adam  2007 ASCM 1 15:43 101
               
KATEGORIE:   M12 - KLUCI DO 12  -  trasa 4,8 km 
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Ecler Filip  2010 Elite Sport Boskovice      
2 Hruda Tomas  2009 Drahanský sport  1 12:51 65
3 Sedláček Jirka  2010   3 13:35 16
4 Václavík  David  2009   5 14:26 2
5 Mazal Vojtěch 2010 Drahanský sport team 2 13:08 36
6 Hons Alex 2010 Könings boys 7 19:11 67
7 Marguš Daniel 2010 Könings boys 6 17:15 69
8 Duraja Vojtěch 2009 Novis Team 4 14:03 78
               
               
KATEGORIE:   M10 - KLUCI DO 10  -  trasa 3,6 km 
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Duroň Filip  2012        
2 Hruda Petr  2011 Drahanský sport  3 10:13 64
3 Chlubna Šimon  2012 Moravec Team 1 9:56 56
4 Pozorský Martin  2012 Drahanský sport team 2 10:10 84
5 Žáček Tobias  2011 Open cycling academy 4 10:39 41
6 Hrazdil Filip  2012 Aspire 5 10:40 55
7 Duraja Vít 2011 Novis Team 6 10:48 11
8              
               
KATEGORIE:   M8 - KLUCI DO 8  -  trasa 2,4 km 
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Braczek Jakub  2013 TJ Sokol Ořešín 4 9:07 5
2 Fiala Jakub  2014 Blansko      
3 Grošek  Šimon  2013 Open Cycling Academy  1 6:28 44
4 Hruda Martin  2014 Drahanský sport  2 7:00 63
5 Chodák Samuel 2014   6 11:44 72
6 Matějíček Max 2013   7 12:14 81
7 Balcar Václav 2013 Aspire SCM Brno 3 7:36 88
8 Handl Matyáš 2014   5 10:20 32
9 Marguš Štěpán 2014        
               
KATEGORIE:   M6 - KLUCI DO 6  -  trasa 750 m
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Brabenec Lukáš  2015 Moravec Team 1 2:39 59
2 Dvořák  Daniel  2015   3 2:59 76
3 Forman Jakub  2015        
4 Grác Kryštof  2015   13 4:24 93
5 Grošek  Štěpán  2015 Open Cycling Academy  6 3:02 43
6 Hájek Matěj  2015 SCM Aspire Brno 5 3:01 49
7 Nekula Ondřej  2016   9 4:08 13
8 Sedláček Lukáš  2015   2 2:58 29
9 Vodica Dominik  2016 Drahanský sport team 4 3:00 28
10 Ryšavý Štěpán  2016 Ryšáci 11 4:20 54
11 Vlach Albert 2015 Open Cycling Academy  7 3:04 62
12 Hons Denis 2015 Könings boys 12 4:21 68
13 Janík Kryštov 2015 SK Meteor Brno 8 3:28 15
14 Šebesta Martin 2015   10 4:19 80
15 Balcar Ladislav 2015 Aspire SCM Brno 14 5:34 87
               
               
KATEGORIE:   D4 - Děti DO 4  -  trasa 200 m
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Koutný Max 2017 Drahanský sport team 2 1:02 38
2 Pozorský Richard 2017 Drahanský sport team 1 0:49 85
3 Růžičková Alžběta 2017   3 1:10 24
               
KATEGORIE:   0 - Děti odrážedla DO 4  -  trasa 200 m
# Příjmení Jméno Rok narození Klub Pořadí Čas Startovní číslo
1 Pokorná Sofie 2018   10 3:03 53
2 Flodr Štěpán 2019   9 3:02 52
3 Vlach Martin 2018   4 1:50 60
4 Mašková Agáta 2016   3 1:31 66
5 Vorlová Magda 2018 Kokos 2 1:30 79
6 Janík Mikuláš 2018 SK Meteor Brno 1 1:24 99
7 Navrátil Jaromír 2017   5 1:56 75
8 Petřvaldská Agnes 2019   7 2:04 74
9 Balcarová Pavlína 2019 Aspire SCM Brno 6 1:59 86
10 Marguš Jiří 2018        
11 Grácová Amélie 2018   8 2:59 94