Brněnský trailový závod TRAIL zone aneb běh pro Ratolest Brno

15.08.2021 08:30

VÍCE INFO O ZÁVODU NA WWW.TRAILZONE.CZ

 

O ZÁVODU

Brněnský trailový závod TRAIL zone aneb běh pro Ratolest Brno se uskuteční v neděli 15. 8. 2021 v Brně-Ořešíně. Tento závod pořádá běžecký klub Running zone s podporou partnerů SportObchod.cz a Dynafit.

Kdo je Ratolest Brno, z. s.?

Jejím posláním je pomáhat sociálně znevýhodněným dětem, mladým lidem a rodinám řešit jejich nepříznivou situaci anebo jí předcházet tak, aby měli rovné šance žít kvalitní život a začlenit se do společnosti. Ročně pomůže více než 500 dětem a mladým lidem v situacích, ve kterých si sami neví rady. Působí v Brně, Hustopečích a jejich blízkém okolí.

Proč Divoké husy?

Nadace Divoké husy  organizace pomáhá pomáhajícím a zdvojnásobuje výtěžky benefičních akcí malých neziskových organizací ze všech koutů České republiky.

A jak to funguje? Nezisková organizace uspořádá benefiční akci a Divoké husy pak výtěžek z této akce zdvojnásobí až do výše 60 000 Kč.

Děkujeme Nadace Divoké husy za podporu této akce!