Brněnský trailový závod TRAIL zone aneb běh pro Ratolest Brno

15.08.2021 08:30
VÍCE INFO O ZÁVODU NA WWW.TRAILZONE.CZ   O ZÁVODU Brněnský trailový závod TRAIL zone aneb běh pro Ratolest Brno se uskuteční v...
<< 1 | 2 | 3 | 4

TJ Sokol Ořešín je malá sportovní organizace působící na severním okraji města Brna, v městské části Ořešín. Provozujeme sportovní činnost na rekreační úrovni. Máme oddíly stolního tenisu, lukostřelby. V jehnické škole pořádáme cvičení pilates a nově od školního roku 2022/2023 budeme mít v naší zrekonstruované tělocvičně také cvičení pro děti a Jogu pro dospělé.

K dispozici máme víceúčelové hřiště s umělým povrchem. V zimě se hřiště napouští vodou a slouží jako kluziště, samozřejmostí je i večerní provoz s umělým osvětlením.

V průběhu roku pořádáme různé sportovní i kulturní akce, např. novoroční vycházku na rozhlednu Babí lom, bruslařské závody, karneval na ledě, velikonoční turnaj ve stolním tenisu, sportovní dětské odpoledne, noční pochod nebo cyklistický závod horských kol. Ve spolupráci s ÚMČ Brno-Ořešín je pořádán turnaj v nohejbale.

Na podzim pořádáme již tradiční Pochod okolím Ořešína. Své členy vysíláme na soutěže pořádané nadřízenými složkami.

Chceš se stát členem TJ Sokol Ořešín?

Vyplň registrační formulář ZDE

Činnost je podporována Statutárním městem Brnem. V roce 2019 částkou 315 000,- Kč